Sıkça Sorulanlar

 • Genel İngilizce kurslarını kimler verir?

  English Tower bünyesinde çalışan uzman öğretmen kadromuz tarafından özel (bireysel) ve kur (grup) şeklinde olmak üzere eğitimler verilir.
 • Dil okuluna katılabilmem için seviyem ne olmalı?

  Başlangıçtan ileri düzeye kadar her seviyeden öğrenci dil okullarına kabul edilmektedir. Genel İngilizce programları hariç sınavlara hazırlık, akademik İngilizce gibi özel programlarda belirli bir minimum seviye istenmektedir.
 • Genel İngilizce Nedir?

  Genel İngilizce; tüm dünyada geçerli 6 kurluk (Beginner, Elemantary, Pre Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate ve Advanced) programdan oluşan ve bireylerin genel amaçlı İngilizce öğrenmesine olanak sağlayan eğitim programıdır. Tamamlanan eğitimlerin sonunda bireyler kendilerini günlük hayatta kolayca ifade edebilmektedir. EngTower Dil Kurslarımız  Genel İngilizce kursları konuşma üzerine odaklıdır. Dilin bütün özellikleri gramer, konuşma, dinleme ve okuma derslerinde en etkili şekilde öğretilmektedir.
 • Veli olarak çocuğumun yabancı dil eğitiminde ben ne rol almalıyım?

  Öncelikle çocuğunuzun velisi olduğunuz gerçeğinden yola çıkarak sizlerin öğrencinizin ödevlerine yardım etmemenizi, hatta kontrol bile etmememizi rica ediyoruz. Sizden beklentimiz sadece ödevleriyle vakit geçirdiğinden emin olmanız. Bunun dışında eğer öğrencinizin eğitimini aldığı dili konuşabiliyorsanız onunla ara ara küçük sohbetler edebilir, beraber şarkı söyleyebilir ya da kısa videolar izleyebilir, bu arada ona basit sorular sorabilirsiniz.
Whatsapp iletişim
Müşteri Hizmetleri
Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'ta bizimle sohbet edin